محل تبلیغات شما

راه های کسب درآمد از اینترنت در منزل‌

در این قسمت تصمیم دارم شما را با راه های کسب درآمد از اینترنت در منزل آشنا کنم همان طور که گفتم کسب درآمد از اینترنت راه و روش هاس گوناگونی دارد که در این بخش به صورت کامل راجب آن پرداخته ایم .

1_فروش کالا و محصولات فیزیکی

در این روش از کسب درآمد اینترنتی شما اگر خدمات و محصولات فیزیکی دارید به صورت اینترنتی ان ها را میفروشی شما خیلی راحت میتوانید محصولات فیزیکی خودتان و یا دیگران را در اینترنت بفروشید . به عنوان مثال فروشگاه های اینترنتی بامیلو ودیجیکالا که کالا و محصولات دیگران را به صورت اینترنتی میفروشند و به ازای هر فروش مبلغی را از صاحبان کالا دریافت میکنند .

شما خیلی ساده میتوانید یا محصولات و کالای فیزیکی خودتان و دیگران را بفروشید که برای فروش اینترنتی به یک وبسایت نیاز دارید.

2_ارائه خدمات خود 

در این روش از کسب درامد اینترنتی شما به صورت مسقیم و یا واسط میتوانید خدمات خود را به مشتریان خود ارائه بدهید مثل طراحی سایت , خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت , خدمات هاستینگ و… اگر خدماتی را ارائه میدهید توصیه میکنم این روش کسب درآمد از اینترنت را انتخاب کنید و ادامه بدهید .

3_تولید محصولات آموزشی

و اما یکی از پولسازترین و کم دردسر ترین راه های کسب درآمد از اینترنت که هدف اصلی ما هم استفاده از این روش کسب و کار اینترنتی است تولید محتوا و محصولات اموزشی میباشد .

این مدل فروش اطلاعات یکی از پولسازترین مشاغل اینترنتی در جهان میباشد . اگر شما در زمینه ای تخصص و مهارت دارید خیلی راحت میتوانید آن را به پول تبدیل کنید شما میتوانید به صورت مستقیم و غیر مستقیم محتوای خود را به پول تبدیل کنید .

به صورت مستقیم دقیقا مثل سایت آکادمی سبز محصولات اموزشی و دانلودی تولید کنید و برای فروش درون سایت خود قرار بدهید و یا مثل وبسایت های و لایک اینستاگرام و یا حتی مثل سایت های فروش قالب و افزونه های وردپرس و جوملا و…

و به صورت غیر مستقیم مثل سایت زومیت با تولید محتوا ترافیک جذب کنید و از طریق تبلیغات برای دیگر شرکت هاو وبسایت ها  فروش فالوور درآمد بالایی کسب کنید . بهترین و پولساز ترین راه کسب درامد از اینترنت فروش اصلاعات خودتان میباشد که شما میتوانید یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه  و هزینه ی اضافی برای خدتان راه اندازی کنید چون اصلا به هیچ هزینه سنگینی مثل طراحی سایت , تبلیغات , سئو و بهینه سازی وبسایت و… نیاز ندارید.

آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان و کامل

در این قسمت قصد دارم به صورت کامل و قدم به قدم اموزش کسب درامد از اینترنت را رایگان و از 0 تا 100 به شما یاد بدهم که چگونه میتوانید با کمترین سرمایه ممکن یک کار اینترنتی در منزل راه اندازی کنید .کلیه مراحل را به صورت گام به گام به شما یاد میدهم .

گام اول : دانلود اپلیکیشن دیوارمن 

در اولین قدم شما باید تخصص و مهارت و علاقه های خود را شناسایی کنید . باید برسی کنید که چه تخصص و مهارت هایی دارید به عنوان مثال اگر در زمینه قانون جذب و موفقیت علاقه دارید این یک توانایی خوب محصوب میشود .

اگر شما فقط یک ساعت در روز وقت داشته باشید   میتواند یک درامد خوب داشته باشید هدیه ثبت نام 50 هزار تومان و با معرفی اپلیکیشن سایت به دیگران 2000 تومان هدیه پرداخت میکند و تا اخر عمر بابت فردی که شما معرفی کرده اید پورسانت دریافت خواهید کرد هر اگهی مبلغ 5000هزار تومان میباشد فردی که شما معرفی میکنید یک اگهی ثبت کنید حساب شما 1000 افزوده می شود 

پس اولین کار برای ان که شما بتوانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید شناخت توانایی و مهارت های شما میباشد . باتوجه به مهارت های خود میتوانید حوزه فعالیت خود را انتخاب کنید .

گام دوم : انتخاب حوزه فعالیت 

گام دوم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت انتخاب حوزه فعالیت میباشد . شما باید حوزه فعالیت خود را با توجه به تخصص و مهارت های خود راه اندازی کنید در اپلیکیشن ثبت نام کنید و هر  میزان از توانایی که دارید اپلکیشن دیوارمن رو به دوستان خود معرفی کنید و هر کس را عضو کردید .

منظور از حوزه فعالیت این نیست که شما بیاید و یک ایده ی ناب را انتخاب کنید . دقت کنید که اصلا قرار نیست شما کسب و کار خود را با ایده هایی استارت بزنید که قبلا توسط دیگران شروع نشده باشد .

برای آنکه شما بتوانید یک حوزه فعالیت مناسب را انتخاب کنید باید به طور کامل برسی کنید و ببینید که کدام حوزه فعالیت مناسب تر است . برای برسی حوزه فعالیت ها میتوانید از ابزار های گوگل استفاده کنید .و با ثبت چند وبلاگ درست کنید و سایت رو معرفی کنید 

اموزش اول در سایت یا اپلیکیشن ثبت نام کنید و اولین اگهی رایگان خود را ثبت کنید مثل این

https://divarman.ir/ads-78

کد 78 که در اخر این لینک هست کد من هست که اگر کسی با این لینک ثبت نام کنید سیستم به طور اتوماتیک معرف را شماره موبایل من قرار میدهد برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

اگرفقط 500 نفر را عضو کنید و فقط در ماه این 500 نفر هرکدام یک اگهی ثبت کنند سهم شما می شود 

250.000 هزار تومان و اگر هر کدام 5 اگهی ثبت کنند سهم شما می شود2500.000 هزار  در ماه 

من  در یک ماه 700 نفر رو عضو کردم با دو وبلاگ ،پس هر چه سریعتر شروع کنید

دانلود بازی کلش اف کلنز اندروید Clash of Clans

هک وای فای برای اندروید

دانلود رایگان ردیابی شماره موبایل

کسب ,یک ,های ,اینترنت ,راه ,ثبت ,از اینترنت ,کنید و ,کسب درآمد ,به صورت ,درآمد از ,حوزه فعالیت مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نجات آب ، نجات زندگی دانش آموزان دبستان شهید گلشنی سامانه پیامکی،ارسال پیامک تبلیغاتی